Jesteśmy trójką przyjaciół, których połączyło wspólne marzenie- budujemy markę opartą na szacunku do planety, wierze w nowe technologie oraz etyczną modę.

Tworzymy prawdziwy Dream Team, w którym każdy jest ważną częścią wizji.

Nowe technologie to specjalizacja Wojtka, który jest inżynierem robotyki. Drukuje w 3D wszystkie nasze produkty, jest pasjonatem fotografii, ale nie przepada za modą 🙂

Maria jest przyrodnikiem- inżynierem leśnictwa. To ona natchnęła markę ekologiczną ideą. Jest bardzo skromna, ale ma ogromne wyczucie trendów, dzięki któremu w firmie zajmuje się marketingiem oraz planowaniem sesji zdjęciowych.

Gabriela to projektantka z wizją. Jako absolwentka dwóch kierunków, malarstwa oraz projektowania odzieży, w pracy łączy wiedzę z zakresu sztuk pięknych ze sztukami użytkowymi.

Gabriela Romańska

Główny projektant

Maria Samsonowska-Tokaj

Specjalista ds. ekologii

Branża modowa jest jedną z najbardziej szkodliwych dla środowiska naturalnego. Naszym obowiązkiem jest stworzenie świadomej marki, która nie przykładając się do produkcji nowych surowców, zainicjuje proces oczyszczania planety poprzez wykorzystanie  materiałów z recyklingu.

Wybraliśmy druk 3D, przy użyciu plastiku pochodzącego w 90% z recyklingu butelek PET. Wierzymy, że automatyzacja jest jedyną szansą na lepszą przyszłość.

 

Odzież tworzy się w krajach o bardzo niskich kosztach produkcji, gdzie zatrudniane są głownie kobiety i dzieci, za wynagrodzenie uniemożliwiające godne życie. Diagnoza ta nie jest żadnym odkryciem, stanowi natomiast punkt wyjścia naszej idei.

Poprzez wykorzystanie drukarek 3D, proces powstawania akcesoriów może odbywać się bez pracy fizycznej człowieka. Potencjał ludzki w produkcji wykorzystujemy właściwie jedynie na etapie tworzenia projektu. Powierzchnia magazynowa również zostaje ograniczona do minimum, ponieważ produkty przechowujemy w chmurze w postaci plików, po czym drukujemy je jedynie wtedy gdy zostaną zamówione przez klienta. Dzięki temu w naszej firmie jedna osoba może nadzorować wszystkie drukarki oraz magazyn, nawet jeśli park maszynowy ulegnie znacznemu powiększeniu.

W 2050 roku w oceanach będzie więcej plastiku niż ryb, a rozkład butelek PET trwa do 1000lat.

Ten ogrom odpadów nie zniknie za życia naszego, ani naszych dzieci. Naszym sposobem na rewolucję jest recykling istniejącego plastiku, przy jednoczesny unikaniu produktów jednorazowego użytku.

Nasze produkty kierujemy nie tylko do osób poruszonych losem Planety. Kolczyki które tworzymy są odpowiednim akcesorium do każdej codziennej stylizacji. Chcemy tworzyć estetykę marki, która wpasuje się w gust każdej kobiety ceniącej wyjątkowe rzeczy, by świat wypełniła odpowiedzialna moda.