REGULAMIN WYKORZYSTANIA KART PODARUNKOWYCH SKLEPU “ROMAŃSKA”

1. Karty podarunkowe sklepu Romańska („Karty podarunkowe”) mają wartości kwotowe.

2. Karty podarunkowe mają określony termin ważności od daty zakupu.

3. Karty podarunkowe są jednorazowe. 

4. Karty podarunkowe mogą być wykorzystane w sklepie internetowym Romańska pod adresem https://gabrielaromanska.com/sklep/

5. Karty podarunkowe obowiązują na wszystkie produkty ze sklepu poza kategorią Karty Podarunkowe.

6. Karty podarunkowe są generowane indywidualnie, przypisane do osoby i nie mogą być przedmiotem handlu.

7. Karta podarunkowa może być wykorzystany jedynie w całości. Jeżeli wartość zakupów jest niższa niż wartość Karty podarunkowej, to cała wartość Karty podarunkowej zostaje uznana za wykorzystaną. Jeżeli wartość zakupów jest wyższa niż wartość Karty podarunkowej, wartość Karty podarunkowej jest odejmowana od wartości zakupów i pozostała kwota pozostaje do opłacenia wybraną metodą płatności przy dokonywaniu zamówienia.

8. Na Karty podarunkowej jest umieszczony Kod, który należy wprowadzić w Koszyku w polu „ Kod rabatowy / voucher”. Wartość Karty podarunkowej zostanie automatycznie odjęta od zamówienia.

9. Kody nie łączą się z kodami rabatowymi oraz innymi kodami voucherów. Możliwe jest wykorzystanie maksymalnie jednego kodu na jedno zamówienie.

10. Kart podarunkowych nie można wymieniać na środki pieniężne.

11. Obsługa sklepu internetowego może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy zachodzą wątpliwości odnośnie pochodzenia lub autentyczności Karty podarunkowej.

12. Obsługa sklepu internetowego może odmówić realizacji zamówienia w przypadku, gdy Karta podarunkowa został użyty niezgodnie z regulaminem.

13. Wykorzystując Voucher w procesie zamówienia użytkownik potwierdza, że zapoznał się z treścią regulaminu wykorzystywania Kart podarunkowych jak i regulaminem ogólnym sklepu internetowego oraz zaakceptował jego postanowienia.